Bosphorus Hotel Aleksinac

Bosphorus Hotel Aleksinac
Adres:
Beograd-Niş e-75 Autobahn Aleksinac/Serbia - +381 64 867 26 25
Ödeme:
Kredi Kartı, Nakit
Hizmetler:
Sıcak Su - Klima - Telefon - Uydu Kanalları - Televizyon - Duş - Saç Kurutma - İnternet - Terlik - Buz Dolabı - Para Kasası - Kahvaltı - Otopark
Konum:
https://goo.gl/maps/qAKvHSwbDSHtc2Wt5
Etiketler:
Sırbistan Otel, Sırbistan'da Otel, Sırbistan Otelleri
Bu yer ile ilgili yaşadığınız memnuniyeti ya da sorunu yorumla belirterek diğer sila yolu yolcularına bu yer hakkında fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Sıla yolu sezonunda bos yer bulmak neredeyse imkansiz daha önceden randevu yaptırın ki magdur olmayın hizmet guzeldi Almanya'dan sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Dört seneden beri devamli kaliyorum.Temiz güzel bir işletme.Ancak kahvalti biraz daha kaliteli olabilir.Silayolundaki vazgeçilmezimiz haline geldi.Yolculugu çok kolaylaştırıyor.Ancak rezervasyon yapmadan yola çıkmayın.

    YanıtlaSil

*Yorumlarınızda siyasi, etnik köken, karalama, kötüleme, kişisel çıkar gözeterek yorum yapmak yasaktır. Yaptığınız yorum sonrası ilgili kişi ve kurumları kötülemek, karalamak, kişisel amacınız uğruna yanlış bilgi ve beyan vermeniz sonrası yaşanacak ve ortaya çıkabilecek tüm maddi, manevi külfetler yorumu yazan kişiye aittir. Bundan dolayı fikirlerinizi gerçekçi, hakaret etmeden bir şekilde yazmaya çalışınız. İlgili hukuk makamlarının talep etmesi üzerine IP adresiniz başta olmak üzere gerekli bilgilerinizi yetkili mahkemeye ya da savcılıklar ile paylaşmak zorunda olduğumuzu unutmamanızı önemle rica ederiz.